Hoi hoi dames.
Tja..zit ik lekker tv te kijken rond 22u..moest ik ff mn blaas legen..ik veeg af en gooi het in de wc...kijk altijd in de wc pot...en zie ineens bloed.
Ik schrik lichtelijk maar pak nog een stuk wc papier en veeg nog eens...weer helderrood bloed. Niet mega veel maar toch...er is bloed en het is helderrood. Meteen zh gebelt en een beschrijving gedaan..moest meteen komen!!
Manlief kon ondanks alles nog helder nadenken en pakte een tas in met pyama, schone kleren, tandenborstel en slippers etc etc.
Ik werd meteen hartelijk verwelkomd want ja..ze kennen me wel na 3 dagen opname in het SLAZ ziekenhuis. Na het ctg kreeg ik echo en de gyn kon niet zien waar de bloeding vandaan kwam. Wel zag ze dat de placenta iets was gezakt...maar ze kon niet zien of die ook voor de uitgang lag..dat kon alleen met een inwendige echo maar ze ging in geen geval inwendig kijken vanwege het bloedverlies.
Inmiddels had ik ook meer buikpijn..en moest het wegpuffen. Eenmaal na de echo ( het was inmiddels hslf 1) werden we naar boven gebracht waar ik op mn oude plek kon plaats nemen bij het raam.
Na mn tas gedeeltelijk te hebben uitgepakt..en mn pyama aan had zei ik mn man gedag.
Daarna kreeg ik slaappil en paracetamol...2u viel ik in slaap en 6u werd ik weer wakker vd pijn.
Een uur later kwam het ontbijt..en sinds 8.20 zit ik weer aan het ctg voor 45 min.
Rond 10.30u komen de dokters met de uitslagen van mn urine en ctg. Ik hoop dat ik gewoon naar huis weer mag...want ja bloeden is gestopt..en weeën opvangen kan ik thuis beter dan hier.
Ik hou jullie op de hoogte!!
Liefs xxxx
reacties (0)